Show Biz

Ledina Çelo ‘çmend’ rrjetin me pozat provokuese, në vaskë me këmbët…

Ledina Çelo njihet si njëra nga femrat më të dashura për publikun shqiptar. 

Ajo publikon imazhe të shumta në “Instagram” ku gjithmonë kujdeset të shfaqet atraktive dhe unike. 

Së fundmi, ajo ka ndarë një imazh tejet provokues, me këmbë përpjetë, në vaskën e banjos. 

Ajo zgjodhi vaskën si ‘vendin ideal’ për të realizuar një imazh artistik, duke joshur fansat me këtë paraqitje. 

Image

Shfaq më shumë
//ugroocuw.net/4/3473483