उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

Kurti i përgjigjet Escobarit për Asociacionin: Duhet të jemi të kujdesshëm dhe fer, fillimisht njohja reciproke

Kreu i Qeverisë së Kosovës Albin Kurti në një intervistë për televizionin turk TRT i është përgjigjur deklarimeve të emisari të SHBA-së, Gabriel Escobar se Asociacioni s’është çështje për të cilën vendos një person meqë është një marrëveshje dhe obligim ndërkombëtar për të cilën është pajtuar Kosova.

Kurti ka thënë se Escobar është shumë i përfshirë dhe shumë aktiv, por sipas Kurtit duhet qenë të kujdesshëm dhe fer.

Ai tutje ka thënë se kushtet që ka paraqitur s’janë kushtet e tija apo mendimet e tija personale. Siç ka thënë Kurti për TRT janë vullneti i popullit të Kosovës dhe Kushtetuta që e ka shtyrë të thotë se Kosova ka nevojë për njohjen reciproke dhe vetëm pastaj mund të flitet për ndonjë lloj Asociacioni.

“Epo, z.Eskobar është shumë aktiv dhe shumë i përfshirë dhe e mirëpres këtë. Jemi takuar disa herë. Por duhet të jemi të kujdesshëm dhe të jemi fer. Por ajo që po paraqes si kushte për çfarëdo lloj Asociacioni s’janë qëndrimet e mia arbitrare apo mendimet e mia personale.

Vullneti i popullit të Kosovës dhe Kushtetutshmëria me kanë bërë që të them se ne fillimisht kemi nevojë për njohje reciproke dhe vetëm pastaj ndonjë lloj Asociacioni. Mos ta harrojmë shijen e keqe nga Bosnja e Hercegovinë”, ka thënë Kurti për TRT.