Show Biz

Kosova përfshihet në të ftohtë, por Arta e ka nxehtë

Aktorja dhe modelja kosovare, Arta Elezaj ka vazhduar me postimin e fotove seksi në rrjetet sociale.

Ajo ka postuar një set të nxehtë të fotografive,por ende nuk ka treguar se ku është duke pushuar, pavarësisht se ajo mund të jetë në Maldive apo në Tajlandë.

Kjo për shkak të rërës së bardhë që kanë plazhet e tyre.

E derisa Kosova është përfshirë nga një mot i ftohtë, Arta duket se nuk e ka ftohtë.

Shfaq më shumë
//ugroocuw.net/4/3473483