Konfiskohet një armë zjarri në Drenas

Është konfiskuar një armë zjarri në Drenas.

Policia ka bërë të ditur se gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri me një karikator me 12 fishekë

“Raportohet se gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar, është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri pistolete me një karikator me 12 fishek. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raportin e policisë

Go to TOP