Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Komedia e re “Love at First Sight” rrëmben zemrat e shikuesve, në një kohë të shkurtër bëhet një prej filmave më të shikuar në Netflix

Në javën e parë pas publikimit të komedisë romantike “Love at First Sight”, filmi zuri vendin e parë në listën e top 10 filmave më të shikuar të momentit në mbarë botën.
Gjiganti Netflix ka disa vite që publikon vazhdimisht filma të rinj në zhanrin e përmendur, por vetëm disa arritën të tërheqin vëmendjen e abonentëve.

Komedia e fundit romantike e Netflix duket se ka arritur të fitojë shikuesit, duke u ngjitur në vendin e parë në listën e ‘Top 20 filma më të shikuar të momentit’ menjëherë pas publikimit.

Në “Love at First Sight”, Haley Lu Richardson dhe Ben Hardy luajnë të huajt që takohen në një fluturim nga Nju Jorku në Londër dhe bien në dashuri gjatë rrugës. Historitë dhe e ardhmja e tyre i lihen zgjedhjeve që bëjnë.
Pasi u publikua në fund të javës së kaluar – me shumë pak marketing dhe promovim – filmi tashmë është bërë filmi më i njohur në Netflix.

Ai gjithashtu mori vlerësime pozitive si nga kritikët ashtu edhe nga audienca me një vlerësim prej 81 për qind në faqen e internetit të grumbulluesit të rishikimeve Rotten Tomatoes.

Shikuesit shkuan në Twitter për të ndarë entuziazmin e tyre për filmin, me shumë prej tyre që pretendojnë se ai i ka përlotur.

“Love at First Sight” zëvendësoi filmin e Adam Sandler “You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah” në pozitën e parë të listës së filmave më të ndjekur, i cili ishte në krye të tabelës për katër javë.

Go to TOP