Kallashi kërkon vend pune në Parlament të Kosovës!

Donjeta Kosumi, apo Kallashi siç e njohin të gjithë thotë se nuk do të ishte keq nëse do ti gjenin një punë në Parlament.

Me anë të një postimi në Instagram, ajo publikoi një foto dhe në mbishkrim kishte vendosur kërkesën e saj në lidhje me Parlamentin.

“Pi bjen fjala diqysh qaty parlament skish kan keq mu sill qaty ni pun me ma gjet”, ishte mbishkrimi i Kallashit.

Herën e fundit që ajo ishte e ftuar në Prive, Kallashi na zbuloi shumë nga jeta e saj personale dhe profesionale. Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme.

Go to TOP