Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Ishte në veturë me mikun e tij, Policia jep detaje për vdekjen e 20 vjeçarit në Prizren

Ditën e djeshme një person rreth moshës 20 vjeç ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti në Prizren.

Siç bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë viktima ishte i shoqëruar me një mik.

Miku i viktimës derisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë ka humbur kontrollin mbi veturë dhe ka dalë jashtë rrugës.

Si pasojë pasagjeri ka ndërruar jetë.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i policisë në raportin 24 orësh: Raportohet se i dyshuari mashkull shtetas i Shqipërisë, derisa ishte duke drejtuar veturën, nga pakujdesia dhe mos përshtatja e shpejtësisë, humb kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rruge. Si pasojë, drejtuesi ka pësuar lëndime trupore ndërsa pasagjeri mashkull kosovar ka humbur jetën. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.  Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Go to TOP