Show Biz

Ish e dashura e Kanye West, Audri Nix ‘akuzon’ Kim Kardashianin për kopjim të veshjes

Ish e dashura e tërbuar e Kanye West, Audri Nix, hyri në Instagram të mërkurën (6 korrik) për të sulmuar ish-bashkëshorten e tij, Kim Kardashian.

Artistja e hip-hopit Audri, i cila kishte një romancë të shkurtër me 45-vjeçarin Kanye në fillim të vitit 2022 pas divorcit të tij nga themeluesja e “Skims”, përdori platformën e mediave sociale për të akuzuar Kim për kopjim të stilit të saj.

27-vjeçarja ishte qartazi e mërzitur nga zgjedhja e veshjes së Kimit në udhëtimin e saj në Paris këtë javë – dhe nxitoi të theksojë se ajo kishte veshur të njëjtat dollakë jeshile neoni dy vjet më parë.

Foto: Audri Nix/Instagram

Audri më pas ndau fotot e saj nga korriku 2020 në InstaStory si provë, në të cilat ajo kishte veshur një palë të ngjashme që madje përfshinin të njëjtin stil të çizmeve të brendshme.

Ajo më pas ndoqi fotot me rreshtin: “Më largo nga bordi i disponimit” duke përdorur një ngjyrë pothuajse identike të fontit si dollakët në fjalë, shkruan Mirror.

Foto: WireImage

Audri më pas ndau atë që dukej të ishte shkëmbim i mesazheve me tekst me Kanye, në të cilin ajo deklaroi: “Këto janë të gjitha si të miat, unë jam një mbretëreshë e inspirimit”.

Reperi Kanye me sa duket iu përgjigj duke i thënë: “E dua atë që ti përfaqëson”.

Foto: Getty Image

Babai i katër fëmijëve është larguar nga qendra e vëmendjes muajt e fundit, megjithëse gjeti kohën për të tallur martesën e tij me Kim dy javë më parë.

Duke u shfaqur në skenë në BET Awards, ‘Ye’ nderoi mikun dhe kolegun e tij artist Sean ‘Diddy’ Combs teksa këngëtarit të “Bad Boy for Life” iu dha çmimi për arritje jetësore.

Foto: Audri Nix/Instagram

Dhe ai arriti të bënte të shkaktonte të qeshura kur shpjegoi se si Diddy kishte ndikuar edhe në jetën e tij personale.

“Unë shkoj tek Diddy për këshilla edhe sot e kësaj dite,” zbuloi Kanye.

“Ai frymëzon kaq shumë nga zgjedhjet e mia. Kaq shumë nga zgjedhjet e mia të jetës. Zgjedhjet e gruas sime. Dhe ja ku jemi – faleminderit për këtë, Puff”, tha West. 

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort