I gjendet mbi 1 kilogramë narkotikë, dërgohet në mbajtje

Policia në Gjilan ka arrestuar një person pasi gjatë kontrollit të shtëpisë dhe objekteve përcjellëse i është gjetur dhe sekuestruar 1 kilogramë e 154.6 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Go to TOP