Goditi me veturë dy të rinj nga Fieri, arrestohet 21-vjeçari në Elbasan

Një 21-vjeçar në Elbasan ka goditur me veturë dy të rinj nga Fieri.

Ngjarja ka ndodhur në bulevardin “Aqif Pasha”, ku i dyshuari është arrestuar.

Gjithashtu, nga ky aksident bëhet e ditur se janë shkaktuar dëme materiale në një lokal dhe në një automjet të parkuar.

Go to TOP