Fotot e reja të paparacëve të plazhit të Eva Longorias i vunë flakën internetit

Eva Longoria vrapoi në plazh me bikini të kuqe të modës , ndërsa edicionin e plazhit e kompletoi me një kapele kashte me buzë të gjerë, byzylykë ari dhe syze dielli moderne.

Eva Longoria në plazh në Marbella
Eva Longoria në plazh në Marbella

49-vjeçarja e famshme po e shijon jetën në maksimum dhe duket se po e shijon jetën në Europë. Kujtojmë se vitin e kaluar ajo u zhvendos me familjen nga Los Angeles në Marbella, pasi bleu një mega vilë me gjashtë dhoma gjumi dhe shtatë banja në bregdetin spanjoll.

Aktorja ka shijuar me familjen e saj në plazh
Aktorja ka shijuar me familjen e saj në plazh 

Diva latine njihet si një nga femrat më seksi në botë, e cila renditet rregullisht lart në ato lista dhe seksi i saj nuk është zvogëluar me kalimin e viteve, përkundrazi! Duket se bruneja tërheqëse po rehatohet gjithnjë e më shumë në lëkurën e saj.

Edhe në moshën 49-vjeçare Eva duket e mrekullueshme!
Edhe në moshën 49-vjeçare Eva duket e mrekullueshme!

E ndërsa Hollivudi është i fiksuar pas idealeve të paarritshme të bukurisë dhe na tregton idenë e një trupi të përsosur femëror, edhe në vitet ’50, Eva vendosi të sfidojë këtë rregull të pashkruar. Ajo tregoi në mënyrë të pahijshme gungën e saj të foshnjës dhe disa celulit, duke na dëshmuar se nuk i shmanget papërsosmërive. Gjithsesi, duhet të pranojmë se kjo zonjë duket e mahnitshme, sidomos duke pasur parasysh faktin se është një nga zonjat e pakta të jet setit në botë që i ka lejuar vetes luksin të plaket natyrshëm dhe të mos i nënshtrohet operacionit estetik.

Eva nuk heziton të tregojë papërsosmëritë e saj
Eva nuk heziton të tregojë papërsosmëritë e saj 

Duket qartë se aktorja ushtron rregullisht dhe kjo duket qartë në figurën e saj lajkatare, dhe nga ana tjetër, një grimcë celuliti dhe një trup femëror krejtësisht normal, që nuk duket sikur është nga një planet tjetër, e bëjnë atë edhe më shumë. joshëse dhe tërheqëse. Na duhen patjetër më shumë foto si ajo e Evës, me femra normale, të relaksuara, të kënaqura me veten.

Fotot paparacco të Evës kanë gëzuar përdoruesit e rrjeteve sociale
Fotot paparaczo të Evës kanë gëzuar përdoruesit e rrjeteve sociale 

Këto foto kënaqën të pranishmit dhe komplimente të shumta u derdhën në rrjetet sociale dhe portale. “Më pëlqen që ajo nuk ka hyrë nën thikë për ta bërë trupin e saj të përshtatet me standardet e Hollivudit – me gjoks dhe të pasme false. Ajo duket mahnitëse”, “Duket e shëndetshme dhe natyrale”, “Ajo duket sikur po stërvitet, por jo e fiksuar më pëlqen ajo”, “Është fantastike dhe është bukur të shohësh një figurë normale femërore”, “Për mua, kjo është shumë më seksi sesa kur shoh femra plastike me çdo muskul si të skalitur”, “Fantastike”, “Përfundimisht normale, me një figurë e përshtatshme për moshën”, janë vetëm disa nga komentet.

Go to TOP