Kosova

Eksperimenti i Përparim Ramës: Në rrugët e bllokuara luhet ping-pong

Edhe sot në Prishtinë po vazhdon eksperimenti i Përparim Ramës me rrugët njëkahëshe.

Rrugët që zakonisht janë të stërngarkuara nga makinat, sot kanë marrë pamje tjetër.

E nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj, ka publikuar disa fotografi ku ka treguar se këto rrugë nuk po mbeten pa shfrytëzim.

Në njërën prej tyre, janë vendosur disa fusha ping-pongu dhe fëmijët po argëtohen e luajnë aty. 

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort