Drenas, arrestohen tre persona pasi e sulmuan një zyrtar policor

Tre persona janë arrestuar në Drenas dje pasi të njëjtit pas një mosmarrëveshje në trafik kanë kanosur, si dhe kanë tentuar ta sulmojnë një zyrtar policor i cili ishte jashtë detyrës zyrtare.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Go to TOP