Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Drake befason sërish shqiptarët – pasi përmendi Prishtinën, tani shfaqet me flamurin kuq e zi në videoklipin e “Polar Opposites”

Reperi i njohur, Drake javë më parë publikoi albumin e ri “For All The Dogs”.

Në një nga këngët e albumit, “Polar Opposites” ai përmendi kryeqytetin e Kosovës, Prishtrinën.

“Ose është mesazhi yt që po e lexoj gabim, ose thjesht veprimet tuaja janë mashtruese. Nuk e di se si i bëjnë gjërat në Prishtinë, por e di që tensioni po rritet”, thuhet në vargjet e këngës.
Ndërsa tani të njëjtën këngë ai e publikoi të kompletuar edhe nga ana vizuale, e ku përfshiu një tjetër befasi për shqiptarët.

Në videoklip reperi kanadez shfaqet gjatë gjithë kohës i veshur me një xhaketë të kuq, e cila në shpinë ka të stampuar shqiponjën dy-krenare.
Me të njëjtën xhaketë si Drake shihen të veshur edhe personat e tjerë në klip me të cilët rap-artisti shfaqet duke luajtur bilardo.
Megjithatë, ende nuk dihet se nga vjen inspirimi i Drake për këtë këngë dhe se çfarë e lidh atë me shqiptarët.

Go to TOP