Dj PM, DAGZ, Lumi B, Majk dhe ZAZA bëhen “SEVDALI” 

Dj PM, Dj DAGZ, Lumi B, Majk dhe ZAZA, i kanë bashkuar forcat.

Kjo për të sjell një bashkëpunim.

“Sevdali” është projekti më i ri që u lansua sot.

Deri më tani kjo këngë në kanalin e Youtube ka arritur që t’i marrë 54 mijë shikime.

Kënga është plot ritëm dhe pritet të jetë hit i kësaj vere.

Go to TOP