Dhunohet një e mitur në Lipjan, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Lipjan pas i njëjti dyshohet se e ka dhunuar një të mitur.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit dhe me vendim të tij i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Rasti vazhdon të hetohet.

Go to TOP