Dërgohet pa shenja jete një foshnje në QKMF të Suharekës

Është dërguar pa shenja jete një foshnje në emergjencën e QKMF-së në Suharekë.

Policia ka bërë të ditur se në lidhje me këtë rast është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që trupi i pajetë të dërgohet për obduksion.

“Suharekë 25.05.2023 – 15:.40 Në emergjencën e QKMF është dërguar një foshnje pa shenja jete. Në lidhje me rastin është informuar prokurori kujdestar i cili ka urdhëruar që të hapet rast dhe trupi i pa jetë të dërgohet ne IML për obduksion”, thuhet në raport.

Go to TOP