Dafina Zeqiri në gjendje të keqe shëndetësore?

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një ndër artistet më të dashura nga publiku shqiptar.

Së fundmi ajo ka shqetësuar fansat mbi gjendjen e saj shëndetësore teksa ka postuar një foto në Instagram.

Në foton e publikuar në InstaStory, Dafina shihet duke u mjekuar me një inhalator për thithje ilaçi.

Ndërsa krahas saj shkruan: “Kthehemi në realitet. Bronkiti”, duke treguar kështu që ajo vuan nga bronkiti.

Bronkiti është inflamacion i bronkeve në mushkëri që shkakton kollë . Simptomat përfshijnë kollitjen e sputumit, fishkëllima, vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje kraharori .

Go to TOP