Çfarë ka ndodhur mes tyre? Aktori i Portokallisë flet pa doreza: Nuk flas me Fjoralba Ponarin, ja pse

Aktori Rezart Veleshnja ka qenë i ftuar mbrëmë në “Top Arena” ku ka treguar disa të vërteta në rubrikën “Këndi i së vërtetës”.

”Nuk flas me Fjoralbën se nuk më flet”, tha Rezi. Ai pak kohë më parë postoi një status ku e etiketonte Ponarin si një moderatore jo me vlera.

Nuk do vijnë më moderatore si Xhemi Shehu dhe Eneda Tarifa. Iku koha e vlerave, është koha e anti-vlerave dhe e… Kishin sy në skenë dhe ishin plot sharm”, shkroi Rezarti.

Ndërsa përsa i përket vajzës të showbizit me të cilën do donte të kishte një raport dashurie, Rezi zgjodhi modelen Vildane Zeneli.

Go to TOP