Show Biz

Çfarë duhet të bëj një mashkull që të bëj të lumtur? Përgjigjet moderatorja shqiptare

Lei Kraja është moderatorja më seksi dhe më e komentuara në rrjetet sociale.

Ajo shumë shpesh merr vëmendje me imazhet provokuese që ajo poston.

Së fundi ajo ka hapur opsionin për ndjekësit ‘Ask me a question’, ku edhe është përgjigjur në shumicën e pyetjeve. Njëra ndër pyetjet më interesante ishte ajo: Një mashkull cfarë duhet bërë që ta bëjë atë të lumtur.

Moderatorja ka dhënë disa versione të cilat një mashkull duhet ti përmbush që ajo të ndihet e lumtur.

Lei Kraja është njëra ndër moderatoret më të komentuara shqiptare.

Shfaq më shumë
//zikroarg.com/4/3473483