Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Burgum pezullon fushatën presidenciale në ShBA

Guvernatori i Dakotës së Veriut, Doug Burgum ka pezulluar fushatën e tij në zgjedhjet presidenciale republikane.

Kjo pasi Burgum nuk arriti mbështetje që priste nga qytetarët amerikanë.

Fushata e Burgum nuk u pa mirë që nga fillimi i saj. Guvernatori hyri me pak njohje të emrit dhe u përball me pyetje nëse oferta e tij ishte një projekt i kotë.

Megjithatë, kampanja e lejoi Burgumin të nxiste markën e tij kombëtare, duke i lejuar atij akses në spotet televizive kombëtare dhe një vend në skenën e debatit primar presidencial.

Go to TOP