Big Bang, Gjiko dhe Buta bashkohen për “Tento”

Big Bang, Gjiko dhe Buta e kanë publikuar bashkëpunimin muzikor të titulluar “Tento”.

Kënga e re është pjesë e EP të publikuar ditë më parë, të cilën autorët e kanë titulluar “Manuali”.

Teksti i këngës “Tento” është shkruar nga dy reperët, Gjiko dhe Buta.

Xhirimi i videoklipit muzikor është bërë nën regjinë e Alban Selimajt.

Go to TOP