Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Arrestohet një person në Vlorë, iu gjetën armë luftarake dhe mina

Policia e Vlorës ka arrestuar një person në lagjen “10 Korriku”.

Dyshohet se iu gjetën armë luftarake dhe mina, shkruan Top Channel.

Ende nuk dihet identiteti i të arrestuarit, kurse hetimet vijojnë.

Go to TOP