Arrestohet një burrë në Prishtinë, tentoi të dhunonte një grua

Është arrestuar një person në Prishtinë, pasi i njëjti dyshohet se ka tentuar të kryej marrëdhënie seksuale me forcë pa dëshirën e saj.

Policia rastin e ka cilësuar si tentim dhunimi.

“Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka tentuar të kryej marrëdhënie seksuale me forcë pa dëshirën e saj”.

“I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raportin e policisë.

Go to TOP