Anesa Lipa publikon fotografi me familjen nga jugu i Shqipërisë

Familja Lipa, Dukagjini, Anesa, Dua, Rina dhe Gjini, janë duke shijuar pushimet në jug të Shqipërisë.

Personazhet në fjalë tashmë kanë zënë një vend të veçantë në shoëbizin shqiptar falë artistes me renome botërore, Dua Lipa.

Ata së fundmi ndodhen në Shqipëri duke qenë se edhe pak ditë mbahet “Sunny Hill” në Tiranë.

Foto: Screenshot/Instagram

Së fundmi ka qenë e ëma e Duas që ka shpërndarë disa fotografi familjare duke treguar disa nga momentet e lumtura të tyre.

“Duke krijuar momente dhe duke notuar”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Go to TOP