Aksident në Skivjan të Gjakovës: Një i vdekur dhe një i lënduar

Një i vdekur dhe një i lënduar është bilanci i një aksidenti që ka ndodhur mbrëmë në fshatin Skivjan të Gjakovës.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj.

Në aksident ishin të përfshira dy vetura.

Klankosova.tv do t’ju mbajë të informuar lidhur me detajet e rastit.

Go to TOP