Aksident mes një veture dhe motoçiklete në Prishtinë, lëndohet një person

Një aksident mes një automjeti dhe një motoçiklete ka ndodhur sot në Prishtinë në rriuën “Robert Doll”, ku si pasojë ka mbetur ngasësi i motoçikletës ka mbetur i lënduar.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 12:20 në rrugën “Robert Doll” Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një motoçiklete. Si pasojë e aksidentit një person (ngasësi i motoçikletës),ka pësuar lëndime trupore”.

Me rastin është duke u marr njësiti i trafikut

Go to TOP