Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Aksident i rëndë, vdes 20-vjeçari

Mbrëmjen e shkuar, në zonën e Freskut më Tiranë është regjistruar një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një të riu.

Policia bën me dije se në aksident është përfshirë një makinë dhe një motomjet, dhe për pasojë përplasja ka rezultuar fatale për të riu. Ai u dërgua në spital, por nuk mundi t’u mbijetojë plagëve të marra.

Njoftimi i Policisë: 

Më datë 02.02.2023, rreth orës 23:30, te Fresku, automjeti me drejtues shtetasin A. F. është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin E. S., 20 vjeç. Si pasojë e dëmtimeve të marra, 20-vjeçari ka ndërruar jetë në spital.  Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Go to TOP