Show Biz

Azeti në lidhje dashurie me Dua Lipën?!

Reperi i njohur Azet ka postuar një fotografi me artisten Dua Lipa, ku ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie në mes tyre.

Ai në një postim në Instagram, ka shkruar se është i zënë, pra s’është më beqar, duke ia bashkëngjitur postimit një foto me Duan.

“Jam marrë”, ka shkruar Azet, duke e shoqëruar shkrimin me një zemër, çelës dhe një dry.

Nuk dihet nëse kjo është vetëm një shaka e artistit, apo me të vërtetë ka diçka mes tyre.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort