Mevlani flet për lojën e Antonelës brenda Big Brotherit

Ish-konkurrenti i “Përputhen” Mevlan Shaba ishte i ftuar  në “Ftesë në 5”, ku foli për këngën e tij të fundit ku i uron një vajze ditëlindjen, e për të cilën mohoi të jetë një dedikim.

Ai shtoi se gëzon shumë respekt për Ledjanën dhe se nëse mes tyre do të kishte dashuri me siguri do të ishin në krah të njëri-tjetrit.

I pyetur sesi e ka parë Antonelësn në Big Brother Vip, Mevlani me një fjalë preferoi ta quajë “zhurmuese”, me po të njëjtin karakter që ka shfaqur edhe në “Përputhen”.

Go to TOP