Kronika e zezë

Klinë, një person gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij

Një shtetas i Shqipërisë është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Klinë.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJES /Klinë 25.05.2022 – 10:00. Raportohet se viktima mashkull shtetas i Shqipërisë, në shtëpinë e tij është gjetur pa shenja jete. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion. Rasti në procedurë hetimore.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort