Kosova.info

Donika Gërvalla rri në telefon gjatë takimit me homologen australiane

Kryeministri Albin Kurti ka qëndruar së fundi në Mynih, ku ka zhvilluar takime të shumta me përfaqësuesit e shteteve të huaja.

Bashkë me Kurtin dhe presidenten Vjosa Osmani, e pranishme në një prej takimeve ishte edhe Ministrja e Punëve të Jashtme të Kosovës, Donika Gërvalla.

Në takimin e Kurtit me Ministren e Jashtme të Australisë, në fotot e publikuara nga kryeministrit Kurti shihet si ministrja Gërvalla duke qëndruar në telefon.

Ndërsa në një takim tjetër, ministri grek e injoroi Gërvallën pasi nuk ia shtriu dorën.


Më të fundit

escort mersin - izmir escort