उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

1 mijë e 722 euro paga e deputetëve, Basha i VV-së në Kuvend: Po foli meqenëse jemi tu nejt

Kuvendi i Kosovës po mban aktulisht seancën në të cilën asnjë nga deputetët nuk ka diskutuar për temat që janë përcaktuar brenda rendit të ditës.

Partitë opozitare kanë lëshuar sallën pasi u shprehën të pakënaqur me përcaktimin e vlerës së koeficientit prej 150 eurove.

Me këtë rast foli edhe deputeti i Vetëvendosjes, Dimal Basha, i cili akuzoi opozitën duke thënë se nuk janë aty për ti plotësuar dëshirat e tyre.

Por para kësaj ai mori fjalë duke thënë se “po foli meqenëse jemi tu nejt” ndërkaq paga e deputet Bashës dhe deputetëve të tjerë prite të jetë 1 mijë e 722 euro.

Meqenëse jemi tu nejtë edhe po presim këtu i kisha thanë dy fjalë për me adresu pakënaqësit e opozitës, e bojkotun seancën pasi janë të pakënaqur me koeficientin dmth kanë ardhë këtu opozita me tu kërku me ja plotësu dëshirat e tyre.” – u shpreh Basha.

I trajton dinjitetshëm mjekët sepse ka dyfishim të pagës së mjekëve.” – ka thënë ai duke i kundërpërgjigjur deputetës së AAK-së, Time Kadrijaj.

E pabarazinë mes pagës se deputetëve dhe punëtorëv të tjerë ka reaguar edhe Agron Demi nga instituti GAP.

Ai ka thënë se deputetët marrin pagë 1 mijë e 722 euro për të dështuar seancat parlamentare.

Nuk ka pozitë në sektorin publik e privat në Kosovë që e meriton rrogën më pak se deputeti/ja e Kuvendit të Kosovës. Deputetët marin minimum 1.722 euro për me i dështu seancat parlamentare, me i zvarritë ligjet, me u sha e me fol palidhje. Edhe si deputet nuk ju vyn bash hiç asnjë shkathtësi a përgaditje. Në krahasim me angazhimin dhe pagën që e marrin deputetët, pagat e punonjësve tjerë në sektorin publik janë dhimbshëm shumë të ulëta.” – ka shkruar ai në Facebook.

Ndryshe kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë se “kjo është rritja më e madhe e pagave”.