Zhduket një person në Prizren

Një person është zhdukur në Prizren.

Raportimi në polici u bë të hënën nga një grua, e cila tha se viktima të dielën është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e tij.

Policia tha se rasti po hetohet.

Go to TOP