Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Zëvendësministri i Brendshëm turk bën homazhe në Prekaz

Zëvendësministri i Brendshëm i Turqisë, Munir Karaloglu, ka bërë homazhe në Prekaz ku ka nderuar të rënët e familjes Jashari.

Karaloglu po qëndron për një vizitë zyrtare në Kosovë.

Ai u prit nga Rifat Jashari.

Lajmi u bë i ditur nga ministri i Brendshëm Xhelal Sveçla.

“Nderimi dhe përulja që i bëhet sakrificës së familjes Jashari është nderim për të gjithë ne dhe të rënët për lirinë që e gëzojmë”, tha Sveçla.

Go to TOP