Hi Tech

Yll Limani dhe Noizy vijnë me këngën “Alkool”

Këngëtari Yll Limani ka sjell këngën e tij të re.

Kësaj radhe ai ka zgjedhur ta bëjë këtë në bashkëpunim me reperin Noizy.

Kënga titullohet “Alkool”.

“Mu ke ba si alkool, pe tepron po smuj me të lon”- janë disa nga vargjet e këngës.

Tashmë kjo këngë ka një orë që është publikuar në kanalin Youtube dhe ka marrë mbi 100 mijë shikime.

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort