Kombëtare

Vritet me armë zjarri një shqiptar në Itali

Një shqiptar është vrarë me armë mbrëmjen e së enjtes në Itali.

Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Castelnuovo Vai di Cecina , në provincën e Pizës. Persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të shqiptarit, identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur.

Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve të kësaj ngjarjeje. 

Shfaq më shumë
Back to top button
escort mersin - izmir escort