Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Von Cramon thumbon Vuçiqin: Si e kishte filluar dhe si po i shkon

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola von Cramon, ka ngacmuar presidentin e Serbisë, Aleksander Vuçiq pasi ky i fundit ka takuar sot një bashkëpunëtorë të ngushtë të liderit të Çeçenisë, Ramazan Kadyrov.

 Von Cramon ka publikuar një foto të Vuçiqit me kancelaren gjermane, Angela Merkel, dhe një tjetër me zyrtarin çeçen Turko Daudov duke u munduar të shpjegojë se sa larg ka shkuar Vuçiq në afërsinë e tij me rusët dhe çeçenët.

“Si kishte filluar, si po shkon”, ka shkruar Cramon

Go to TOP