VIDEO/ Aksidenti, tragjedi në rrugën Vlorë – Levan, katër viktima, mes tyre dy fëmijë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Vlorë-Levan. Burimet bëjnë me dije për Syri TV se nga aksidenti dyshohet se ka viktima.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Fier-Vlorë në hyrje të qytetit bregdetar.

Sipas informacioneve paraprake, 5 persona kanë humbur jetën nga aksidenti.

Nga pamjet e siguruara nga SYRI TV në vendin e ngjarjes duket një prej makinave që ka dalë nga rruga duke pësuar dëmtime të mëdha, ndërkohë që forcat e rendit dhe ambulancat janë në vendngjarje dhe po nxjerrin personat e bllokuar në automjet.

VIDO

Go to TOP