Kosova.info

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të ‘Golden Globes 2023’

Ceremonia vjetore “Golden Globes” është rikthyer sivjet me plot shkëlqim.

Pas shfaqjes së zbehtë të çmimeve të vitit të kaluar, nëse mund ta quani edhe kështu – nuk kishte tapet të kuq apo listë të të ftuarve të famshëm dhe ceremonia nuk u transmetua as në televizion.

Dhe yjet shpenzuan kohën e tyre më të madhe për paraqitjen të martën mbrëma, duke u ngjitur në tapetin e kuq në Beverly Hilton në Los Angeles me pamje që varionin nga fustanet vezulluese deri te kostumet avangarde.

Më poshtë mund t’i shikoni veshjet më të mira në Globes të këtij viti – duke përfshirë Julia Garner, Selena Gomez, Sheryl Lee Ralph e shumë të tjerë:

Më të fundit

escort mersin - izmir escort