Vendosi flamurin me përmbajtje nacionaliste në kishën Ortodokse, shoqërohet në polici

Është shoqëruar në stacionin policor një i dyshuar në Kllokot, pasi dyshohet se ditë më parë kishte vendosur një flamur me përmbajtje nacionaliste në kishën Ortodokse, ku kishte qenë një tubim.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Go to TOP