Vazhdon edhe sot gjykimi ndaj Thaçit dhe të tjerëve

Sot në Hagë do të vazhdojë gjykimi ndaj ish-krerëve të UÇK-së, Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit.

Dëshminë edhe sot do ta vazhdojë dëshmitari i katërt, teksa seanca pritet të nisë nga ora 09:00.

Kujtojmë se dje, mbrojtja e ish-kryekuvendarit Kadri Veseli, i ka përfunduar pyetjet për dëshmitarin e katërt.

Go to TOP