उसके घुटनों पर गर्म milf और मुर्गा बेकार है तो इसके द्वारा drilled doggystyle हो जाता है.https://fmdelbuenayre.com.ar/adult/ Devour.jav और lumorianspit गर्म शरद ऋतु सुबह पूरी तरह से इस तकनीकी गले को तोड़कर पूरी तरह से बचाते हैं.free-tube बालों वाली ट्रिबिंग एशियाई कठिन मुर्गा बाहर बेकार है. मेरे अच्छी तरह से एनिमेटेड चेहरा.sex Tigg गोल - मटोल लिटिल टैट पहली बार फॉक्स Fucks.https://www.wasmeinfo.org/sex-videos/ श्यामला खजाना बिल्ली उसकी बालों वाली किशोर बिल्ली के साथ विशाल मुर्गा सवारी!. बैंग कास्टिंग: डार्क बालों वाली निकोल जेड.adult-videos Vixen अंतिम पर्यटक.https://elfemenino.com.ar/site/ एनडी हॉट वाइफ को लेटेक्स खिलौना खिलौना डिल्डो अपने प्रेमी के सफेद पेटी pantyhose में cumy कबुली निगलने के लिए उसकी बिल्ली dildo.https://pastorwillgraham.com/adult-content/ चित्रित मुर्गा बैकबैक और डबल Handjob दो.websitetube सोलो चित्रा लड़की दानिका नाविक एक आबनूस दोस्त गधे और चेहरे, creampie पर कठिन और गहरी झुकाव. 27340183 Matoona जोड़ी कुंवारी लड़की के queer quocio silvia badmocks lt bbc संकलन ऐ.https://www.arasustudio.com/adult-videos/ सैंडी डी एंजेलो कैच स्टेपसन रॉबी बारिश उसकी माँ के पीछे कुछ है और उसे डिक का एक टुकड़ा पेश किया है.https://lawwallet.in/sex-video/
Kosova.info

UNMIK-u demanton raportimet se zyrtari i tyre është bashkëpunëtor i shërbimeve ruse të inteligjencës

Raportime të pabazuara i ka quajtur UNMIK-u pretendimet e mediumit The Geopost se shefi i zyrës rajonale të UNMIK-ut në Mitrovicë, Danilo Rosales Diaz është bashkëpunëtor i shërbimeve ruse të inteligjencës.

Nëpërmjet nje komunikate misioni i Kombeve të Bashkuara në Kosovë ka thënë se anëtarët e stafit të tij respektojnë standardet më të larta profesionale.

“Në lidhje me pretendimet e fundit të pabazuara, UNMIK-u bën thirrje për kujdes dhe raportim të përgjegjshëm. Anëtarët e stafit të UNMIK-ut respektojnë standardet më të larta profesionale të integritetit, paanësisë dhe neutralitetit të Kombeve të Bashkuara”, thuhet në komunikatë.

Ky mision ka thënë se edhe zyra e Mitrovicës e udhëhequr nga Rosales Diaz punon për t’i lehtësuar marrëdhëniet mes komuniteteve.

“Mandati i UNMIK-ut është të sigurojë kushte për një jetë të qetë dhe normale për të gjithë banorët e Kosovës. Në vazhdimësi të kësaj, Zyra Rajonale e UNMIK-ut në Mitrovicë, e udhëhequr nga z. Danilo Rosales Diaz, punon për të lehtësuar marrëdhëniet paqësore ndërmjet komuniteteve përmes kontakteve të rregullta me akterët politik, nga sundimi i ligjit dhe komunal, si dhe anëtarët e shoqërisë civile”, thuhet tutje në reagim.

Por kush është Danilo Rosales Diaz dhe çka u raportua për të?

Danilo Rosales Diaz, që nga viti 2016 është shef i Zyrës Regjionale të UNMIK-ut në Mitrovicë.

Sipas burimeve të “The Geopost” ai është bashkëpunëtor i shërbimeve ruse të inteligjencës.

Ky medium pretendon se Diaz ka qenë shumë aktiv edhe në kohën kur serbët lokalë kishin radikalizuar veprimet e tyre në nëntor dhe dhjetor, duke ngritur barrikada anekënd veriut.

Mediumi po ashtu pretendon se ka siguruar një fotografi ku shihet Diaz në oborrin e stacionit policor në Mitrovicën e Veriut, pikërisht në kohën kur po jepnin dorëheqje policët serbë nga Policia e Kosovës, më 7 nëntor të vitit 2022.

Sipas informacioneve të mediumit, Dias në këtë ditë kishte monitoruar situatën, duke i siguruar serbët se ai personalisht do të kujdesej që ta justifikonte heqjen e uniformave të Policisë së Kosovës në qarqe diplomatike të Kombeve të Bashkuara. /Teve1.info/