Huawei

 • Bota

  Kanadaja ndalon kompaninë kineze Huawei nga rrjeti 5G

  Kompanitë që shpërndajnë rrjetin nuk do të lejohen që të instalojnë pajisje të kompanisë Huawei në rrjetet e tyre me…

  Lexo më shumë »
 • Bota

  Disa dokumente e lidhin kompaninë Huawei me “spiunimin e ujgurëve” në Kinë, pretendon një raport

  Huawei ka ndihmuar autoritetet kineze të krijojnë teknologjinë e mbikëqyrjes që synon popullsinë e pakicës ujgure të vendit, ka pretenduar…

  Lexo më shumë »
 • Hi Tech

  Huawei mund të lançojë një telefon të palosshëm për të rivalizuar Samsung Galaxy Z Flip 3

  Huawei tashmë është futur në garën e telefonave të palosshëm me Huawei Mate Xs dhe Mate X2, por mund të ndryshojë drejtim me përpjekjen e radhës: thashethemet më të fundit janë se Huawei së shpejti do të lansojë një pajisje që mund të rivalizojë Samsung Galaxy Z Flip 3.  Ky lajm vjen nëpërmjet burimeve në platformën kineze të mediave sociale Weibo (nëpërmjet Notebookcheck.net), dhe prodhimi masiv me sa duket ka filluar tashmë në telefonin e ri.  Kjo do të thotë se mund të zbulohet zyrtarisht para fundit të vitit.  Nuk ka më shumë informacione se si do të duket ky telefon dhe i vetmi detaj është se telefoni i palosshëm do të vijë me një dizajn të mirë dhe një skemë “të pasur” ngjyrash.  Duket sikur telefoni inteligjent i ri do të bëhet për të tërhequr vëmendjen.  Kjo nuk është hera e parë që kemi dëgjuar thashethemet për një telefon të palosshëm Huawei ndërkohë që rrjedhjet e fundit kanë sugjeruar që celulari i ardhshëm mund të quhet Huawei Mate V kur të shfaqet.  Për shkak të kufizimeve të vazhdueshme tregtare që SHBA…

  Lexo më shumë »
Back to top button
escort mersin - izmir escort