Sulm seksual në Fushë Kosovë

I dyshuari mashkull kosovar është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, nën dyshimet për ngacmim seksual ndaj viktimës femër.

Rasti në polici është hapur si “sulm seksual”.

Njoftimi i plotë i policisë:

SULM SEKSUAL/Fushë Kosovë 30.05.2022 – 16:15. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar nën dyshimin se ka ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.  

Go to TOP