Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Arrestohet vajza që theri me thikë 15-vjeçarin në sheshin e Obiliqit

Një e mitur është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 24 orë, nën dyshimet se ka therë me thikë një 15-vjeçar dje në sheshin e Obiliqit.

Sipas policisë viktimës i janë shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Rasti është hapur si “lëndim i lehtë trupor”.

Njoftimi i plotë i policisë:

Obiliq 30.05.2022 – 11:30. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që pas ka sulmuar fizikisht me thikë të miturin, viktimën mashkull kosovar, të cilit i ka shkaktuar lëndime të lehta trupore. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor.  Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 24 orë. 

Go to TOP