Sulm me thikë në Prishtinë, lëndohen dy persona

Dy persona të dyshuar kanë sulmuar me thikë dy burra, një mashkull kosovar dhe një mashkull shtetas të Shqipërisë.

Policia bën të ditur se të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Go to TOP