Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Sot varroset Afrim Bunjaku, polici që u vra dje në Veri

Mbrëmë fshati Samadrexhë i Vushtrrisë ka njoftuar se polici i vrarë dje në Veri, Afrim Bunjaku, do të varroset sot në orën 16:00 në varrezat e fshatit Samadrexhë.

”Nesër nga ora 16:00 bëhet varrimi i policit të rënë në detyrë, Heroit, Afrim Bunjaku I njoftojmë të gjithë bashkëvendasit dhe të gjithë popullin e Kosovës se nesër, ditë e hënë, nga ora, 16:00, në varrezat e fshatit Samadrexhë, me nderime shtetërore, do të bëhet varrimi i policit të rënë në detyrë, bashkëvendasi ynë, Heroi, Afrim Bunjaku”, thuhet në njoftim.

Përveç Bunjakut, dje në Veri është plagosur edhe një polic ndërsa dy janë lënduar.

Ky sulm është dënuar nga bashkësia ndërkombëtare. 

Go to TOP