Driver Booster - Download Free for Windows 11, 10, 8, 7

Driver Booster: Free updater for Windows 11/10. Renew drivers for graphics, USB, audio, screen, network, printer, and mouse efficiently.!
Get it now for FREE !

Driver Booster Driver Booster Download

Sigal Prishtina, fitore pa shumë vështirësi ndaj Istogut

Sigal Prishtina pa shumë vështirësi ka fituar nga Istogu në javën e 11-të të Prince Caffe Superligës.

Ndeshja e të dielës është mbyllur me rezultat 117:63 (27:17, 28:13, 30:19, 32:14). 

Prishtinasit kanë dominuar takimin nga fillimi deri në fund. 

Te Prishtina të gjithë basketbollistët që luajtën shënuan, ndërsa më të dalluarit ishin Fisnik Rugova me 21 pikë e 13 kërcime dhe Dardan Berisha me 21 pikë e 11 asistime, kurse te Istogu, 12 pikë shënoi Tyres Prince, kurse nga 11 shtuan Kahlon Witeley dhe Arian Azemi.

Go to TOP