Santiana, me fjalë mikluese për nënën

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Kosova’ Santian është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo ka publikuar një foto me nënën e saj ku duke tejet bukur,

“Te dua nanushi jam” ishte shprehur Santiana.

Modelja ka treguar se nënën e konsideron dhe si shoqe ku ndanë çdo bisedë me të.

Go to TOP